'
Meski-sklep

Najczęściej oglądane

Nowości z branży alkoholowej

04.12.2009

Cytrynówka Lubelska - nowy produkt Stock Polska

Kiedy decydujemy się na samodzielne przygotowanie nalewki, najczęściej sięgamy po recepturę na cytrynówkę. Lubimy jej smak, konsystencję i kolor. Jednak wykonanie trunku wymaga sporo pracy. Rozwiązaniem dla wielbicieli cytrynowego smaku jest nowa propozycja Stock Polska z rodziny Lubelskie.

W listopadzie na półkach sklepowych pojawiła się Cytrynówka Lubelska. Naturalnie mętna, bo produkowana wyłącznie na bazie naturalnych składników, zaciekawia kolorem i aromatem. Cytrynowy smak i zapach trunku przywodzi na myśl dojrzewające w południowym słońcu owoce. Dlatego z powodzeniem można ją spożywać w kieliszkach na lodzie lub zmieszaną ze Spritem, gdzie nie trzeba już dodawać plastrów cytryny. Te przymioty stanowią o jej wyjątkowości na tle cytrynowych odbarwianych wódek aromatyzowanych. Cytrynówka Lubelska dołączy do grupy doskonale znanych klientom trunków, takich jak: Wiśniówka, Malinówka czy Żurawinówka z rodziny Lubelskie.

Cytrynówka Lubelska to pierwszy na rynku produkt z tego segmentu cenowego. Dotąd dostępne były jedynie czyste wódki z półki Premium o smaku cytrynowym. Jednocześnie, według badań FGI, przeprowadzonych w maju przez Millward Brown SMG/KRC, jest to najbardziej oczekiwany przez konsumentów smak.

Moc: 36%

Alkohol dostępny w butelkach:

-500ml w sugerowanej cenie 21 PLN

-200ml w sugerowanej cenie 9,50 PLN

-100ml w sugerowanej cenie 5 PLN.

Content