Alkohole i drinki, kompendium wiedzy i przepisy na drinki - Open Bar

Współpraca

Czytelnicy

Jesli uważają Państwo, że na Open-bar czegoś brakuje, proszę nie wahać się, napisać do nas na adres biuro@miler-poznan.com i powiedzieć nam o tym. Z pewnością uzupełnimy nasze zasoby.

Agencje PR

Chętnie publikujemy ciekawe informacje dotyczące branży alkoholowej, nowych produktów i rynku alkoholowego. Informacje te publikujemy nieodpłatnie w dziale "Z branży alkoholowej" na stornie głównej serwisu.

Promocja imprez

Jeśli organizują Państwo interesującą imprezę, która związana jest tematycznie z branżą alkoholową, Open-bar może objąć nad nią patronat medialny. W takich wypadkach udostępniamy jeden z naszych banerów na stronie głównej. Promocja taka jest nieodpłatna, jednak wymagamy umieszczenia loga i adresu URL www.open-bar.pl na biletach i wszystkich innych materiałach reklamowych dotyczących imprezy, na których wymienieni są patroni medialni.

Reklama

Sprzedaż reklam na serwisie www.open-bar.pl obsługiwana jest przez agencję IDM net.

 

Informacje handlowe, ogłoszenia i oferty

Open-bar jest miejscem spotkań i wymiany informacji pomiędzy podmiotami związanymi z branżą alkoholową. To dla nas ważne, aby zapewnić wymianę informacji pomiędzy ludźmi i instytucjami związanymi z przemysłem alkoholowym. Nasza oferta obejmuje także odpłatne udostępnienie powierzchni serwisu, w celu przekazywania takich informacji.

Należy podkreślić, że w wypadku alkoholi, redakcja serwisu Open-bar opublikuje wyłącznie materiały używane do celów handlowych przeznaczone dla przedsiębiorców zajmujących się produkcją, obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi, które w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi nie są uważane za reklamę (art. 2.1 pkt 3).