Alkohole i drinki, kompendium wiedzy i przepisy na drinki - Open Bar

O Nas

Nasza sześcioosobowa redakcja z dumą tworzy największy portal internetowy branży alkoholowej w Polsce. Serwis www.open-bar.pl skierowany jest do przedsiębiorców zajmujących się produkcją, obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi. Codziennie pracujemy nad tym, aby Open-bar.pl był lepszy i jeszcze bardziej interesujący dla wszystkich osób związanych z branżą alkoholową, które chcą poszerzać swoje kompetencje zdobywając wiedzę i śledząc najbardziej aktualne wydarzenia tejże branży w Polsce i na świecie.

Redakcja Open-bar w jasny i prosty sposób opisuje najrozmaitsze rodzaje alkoholi i napojów mieszanych. Dzięki nam, wszyscy przedsiębiorcy związani z branżą alkoholową mogą w dowolnej chwili dowiedzieć się więcej o napojach, które sprzedają i poznać je nie tylko od strony biznesowo-ekonomicznej. Istotną zaletą serwisu jest też fakt, że działa on na zasadzie dziennika, publikując na stronie głównej nowe informacje z branży w każdy dzień powszedni.

Redaktor naczelny - Tomasz Miler, jako biotechnolog, szczególną wagę przykłada do wartości merytorycznej serwisu. Mamy cichą nadzieję, że ukazując tę piękniejszą stronę alkoholi, związaną z historią, tradycją, technologią produkcji i ponad wszystko z kulturą picia, uda nam się przekonać ludzi związanych z branżą alkoholową, do optymalizacji swojego asortymentu i podejścia do rynku alkoholi w Polsce. Rezultatem takich działań może być zmiana obyczajów w zakresie sposobu spożywania wszystkich napojów alkoholowych. Bardzo chcemy zobaczyć Polskę spożywającą alkohol „jakościowo”, a nie „ilościowo” dla przyjemności, a nie dla upojenia.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania portalu www.open-bar.pl.

Skład osobowy redakcji:

Redaktor naczelny:

Imię i nazwisko: Tomasz Miler
Adres e-mail: tmiler@miler-poznan.com

 

Tomek, z wykształcenia biotechnolog i tłumacz konferencyjny. Na Open-bar Tomek dba o to, aby cała zawartość serwisu była merytorycznie poprawna i interesująca dla czytelników. Jest on także głównym twórcą OBTV. Jego pasje to tłumaczenia symultaniczne, podróże, alkohole, języki i sport.

 

 


 

Nazwisko i imię: Krzystolik Marcin

 
 
Marcin to nasz nadworny barman. Doświadczony pracą za wieloma barami, przygotowuje dla nas drinki, które możecie oglądać na zdjęciach w naszych galeriach oraz na filmach OBTV.

 

 


Zapraszamy do lektury!

Z poważaniem,

Tomasz Miler wraz z redakcją

 

Ocean Studio

Ocean Studio to zaprzyjaźnione studio grafiki i designu, które stworzyło oryginalną szatę graficzną Open-bar. Ocean Studio pomaga nam także w projektowaniu niektórych elementów autorskiego programu video Open-bar - OBTV. Jest to firma godna polecenia wszystkim osobom, które wiedzą jak ważny jest wizerunek w Internecie i chcą, aby ich przedsięwzięcie legitymowało się grafiką najwyższej jakości.