Alkohole i drinki, kompendium wiedzy i przepisy na drinki - Open Bar

Expo Silesia - do usług

 

 

Usługi to prężnie rozwijająca się dziedzina polskiej gospodarki. Targi Wyposażenia Hoteli, Gastronomii i Cateringu HOTEL-GASTRO Meeting w sosnowieckim Expo Silesia doskonale wpisują się w kalendarz potrzeb usługowych branży ho-re-ca.

Od 7 do 9 października bieżącego roku szefowie kuchni, barmani, firmy cateringowe, winiarze, producenci i dystrybutorzy produktów oraz usług dla gastronomii i hotelarstwa spotkają się w sosnowieckim obiekcie targowym Expo Silesia już po raz trzeci, aby przedstawić swoją ofertę, podyskutować o rozwoju branży i wymienić doświadczenia.


Nie zabraknie właścicieli hoteli, moteli i pensjonatów, przedstawicieli sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych, SPA i klubów fitness, którzy mają okazję spotkać tu inwestorów, deweloperów branży ho-re-ca oraz architektów i projektantów wnętrz. Nadążanie za modą w tej branży to ważny element tego biznesu.
Jesteśmy przekonani – mówi Agnieszka Miklas, menedżer targów – iż trzecia edycja będzie przełomowa. W dwóch poprzednich zaprezentowało się na naszych targach ponad 150 firm, a ekspozycję obejrzało ponad 5 tysięcy zwiedzających, to zobowiązuje. Przypomnę, iż HOTEL-GASTRO Meeting odbywają się wspólnie z Targami Przemysłu Mięsnego MEAT MEETING, co uatrakcyjnia przedstawianą ofertę.

 Jak co roku w trakcie imprezy odbędzie się wiele konkursów, pokazów i degustacji. Smakowity program kulinarny przygotują szefowie kuchni ze Śląskiej Grupy Kulinarnej. W  targowym menu ponownie pojawi się 4. Finał Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych oraz 3. Kulinarny Show HOTEL-GASTRO Meeting - Black Box, którego zwycięzca zostanie  uhonorowany Pucharem Targowym Expo Silesia za efektowną formę prezentacji swojej oferty na stoisku. Medale Expo Silesia przypadną wystawcom najlepszego, według opinii jury, produktu. Z całą pewnością jedną z wielu widowiskowych atrakcji, szczególnie dla odwiedzających targi gości, będzie bieg kelnerów.

Tegoroczne HOTEL-GASTRO Meeting to prawdziwa gratka dla koneserów i miłośników wina. Targom po raz pierwszy towarzyszyć będzie Galeria Wina. Podczas eventu będzie można posmakować trunków, które zaprezentują zaproszeni importerzy i producenci. Swoją obecność zapowiadają też polscy winiarze. W ramach galerii odbędą się konkursy i zabawy związane z winem oraz ciekawe wykłady m.in. o roli sommeliera w restauracji. Ponadto będzie można poznać sztukę łączenia wina z potrawami. Nie zabraknie również degustacji. Galeria Wina adresowana jest do potencjalnych wystawców, zainteresowanych promowaniem swoich towarów, jak również do konsumentów win.

Zapraszają organizatorzy. Więcej na stronie www.hotel-gastro.pl
 

Wybierz stronę